Drobečková navigace

Úvod > Okolí a turistika > Akce v okolí

Akce v okolí


Všichni to vědí

Místo
Nádražní 39, 56401 Žamberk
Datum konání
Typ

Více

Tata Bojs / support: Hanka Kosnovská & Veronique

Datum konání
Typ

Tata Bojs letos oslavili 30té výročí založení parádním koncertem na Metronome festivalu.A věříme,že nejméně dalších 30 let nás budou bavit a překvapovat.A proto jsme moc rádi,že jedním z prvních koncertu další dekády,bude koncert 1.3.2019 v Ústí nad Orlicí.Support: Hanka Kosnovska (NIL, Pražský Výběr) & Veronique

Více

BB-Day party vol IX.

Datum konání
Typ

Rok se s rokem sešel a tak si Vás opět dovolujeme pozvat na tradiční, letos již devátou narozeninovou párty Žabži, Drobka a Luďka NB. Máme přichystanou nálož parádní muziky. Akce proběhne tradičně v klubu Modrý Trpaslík v České Třebové. Plakát a podrobnosti budeme postupně nahazovat - a vy si už teď udělejte čas - rádi Vás uvidíme.

Více

Pekař + Voxel

Datum konání
Typ

Na druhém albu Výpověď se písničkář Pekař, civilním jménem Petr Štolba, obklopil vlastní stálou rockovou kapelou. Společně na ně nasázeli čtrnáct skladeb, v nichž pokračují v tom, co bylo započato na debutovém albu #Pekař z roku 2016.Písničkář VOXEL si pro své fanoušky připravil překvapení tím je společná jarní šňůra s PEKAŘEM. VOXEL bude vystupovat s celou kapelou. Po koncertě after party s DJ.

Více

ReGen + AC/DC rev. ve Forei

Datum konání
Typ

20:00 - ReGen 21:00 AC/DC rev.

Více

Mig 21

Datum konání
Typ

MIG 21 opět po čase přijede do Ústí nad Orlicí rozdávat radost!

Více